Rezervácie leteniek

0905 55 66 56, 0948 55 66 56
 
Chcete dostávať aktuálne informácie
priamo do vašej e-mailovej schránky?
Zaregistrujte sa!
E-mail:
 
Ako na letenky 

Na úvodnej stránke portálu letimdosveta.sk nájdite panel
vyhľadávania letov. Po vyplnení miesta odletu, destinácie príletu, dátumu, času príchodu a odchodu a niekoľkých ďalších informácií, ako letovej triede a pod. kliknite na „HĽADAJ“. Náš systém vyhľadá voľné letenky podľa Vami zadaných kritérií. V prípade, že v daných termínoch nie je k dispozícii žiaden spoj, môžete skúsiť vyhľadávať znovu s pozmenenými kritériami po kliknutí na „Nové hľadanie“. V prípade, že sme pre Vás vyhľadali vyhovujúcu možnosť, môžete ďalej pokračovať v rezervácii, kliknutím na „Pokračovať“.

Po vyplnení svojich kontaktných údajov a odoslaní rezervácie Vašu objednávku zaevidujeme a začneme vybavovať. Obratom Vám bude na emailovú adresu, ktorú ste zadali zaslaná správa potvrdzujúca objednávku spolu so zálohovou faktúrou obsahujúcou všetky informácie potrebné ku zaplateniu. Veľmi podstatnou súčasťou tohto mailu je Váš osobný, rezervačný kód. Po jeho doručení ste povinný skontrolovať svoje údaje na portáli www.viewtrip.com, do ktorého sa prihlásite vpísaním svojho rezervačného kódu do prvej kolónky, a priezviska cestujúceho, na ktorého je letenka rezervovaná do druhej kolónky.
Aj v prípade nájdenia tých najmenších nesprávností je potrebné, aby ste kontaktovali pracovníkov spoločnosti Letím do sveta písomne, e-mailom alebo telefonicky.

V prípade, že všetky údaje súhlasia, bola Vaša objednávka vybavená a my Vám prajeme šťastnú cestu. Prosíme Vás o uchovanie emailu potvrdzujúceho Vašu objednávku. V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť vyššie spomenutý www.viewtrip.com, kde nájdete mnoho užitočných a doplňujúcich informácií, alebo nás kontaktovať a naši pracovníci zodpovedajú všetky Vaše otázky.

 
Akciové destinácie a špeciálne ponuky
 
Čím môžete platiť
Sporo PayTatra PayVUB PlatbyOsobne